NASIL BAŞLADIK?

about-image

NASIL BAŞLADIK?

Ar-Ge çalışmaları sonucunda, insanların fastfood’a olan bağlılığı göz önünde bulundurulmuş ve bununla birlikte daha çok Türk damak tadına yönelik yiyecekleri sağlıklı hazırlık aşaması ile kaliteli ve pratik bir sunum oluşturarak hedef kitlemizin beğenisine sunulmaya başlandı. Şeflerimiz tarafından üzerinde sürekli çalışılarak ve optimum lezzete ulaştığımızı düşündüğümüz; aynı zamanda besleyici, kreatif, sağlıklı ve tamamen doğal el yapımı ürünler hazırladık. Restoranımızı, firmamızın kurumsal kimliğine uygun iç ve dış mimarisi müşterilerin rahat, ergonomik ve keyifle kullanabilecekleri şekilde dizayn ettik. Müşterilerimize Burgerhome çatısı altında sunuma başladığımız ilk günden itibaren büyük ilgi gören tüm ürünlerimizi, daha geniş kitlelere ulaştırmak için markalaşma sürecimizi tamamlayarak 2017 yılından itibaren Türkiye’nin birçok bölgesinde franchise ile birlikte kendi restoran zincirlerimizi oluşturmaya karar verdik.

Lezzet Yolculuğu

SAĞLIKLI BURGERİN LEZZET YOLCULUĞU Burgerhome olarak en başından beri burger etlerimizin; sağlıklı, lezzetli, kaliteli ve özel olmasını ön planda tutmakla birlikte, bundan ödün vermeden etlerimizi aynı lezzetle burgerhome’da servis etmekteyiz. Burger etlerimizdeki lezzetin, kalitenin her zaman aynı ve en iyi olabilmesi için bölgenin en modern ithal hayvan besi çiftliği ile çalışmaktayız. Periyodik olarak çitlikteki kendi danalarımızı gözlemler ve kontrol ederiz. Etin ilk kaynak noktası olan dananın yetiştirilmesinden, Burgerhome mutfağında burger eti haline getirilip, müşterilerimize servis aşamasına kadar kontrol etmekte ve önem vermekteyiz.about-image

about-image
Burgerhome çatısı altında yenilen her burgerin içine giren %100 dana etinin taze, sağlıklı ve lezzetli olması için her aşamada büyük bir titizlikle çalışmaktayız. Günlük hazırlanan ve dondurulmadan (0 ºC) muhafaza edilen etlerimiz en taze şekilde servis edilmektedir. Burgerhome mutfağında burger eti haline getirilip, müşterilerimize servis aşamasına kadar kontrol etmekte ve önem vermekteyiz.

İnstagram

Bizi İnstagram'dan takip etmeyi unutmayın!

İnstagram

Franchise

Sizde bu lezzeti şehrinize taşıyın

Franchise

Şubeler

Size En Yakın Şubemizi Öğrenin

Şubeler